מה הן הרצאות של ייעוץ ארגוני?

הרצאות, אדוה פאר, מנכ"ל אחרת

אחרת מאמינה בהעברת הידע הלאה. אדוה מרצה ומעבירה סדנאות בתחום הניהול והייעוץ הארגוני במוסדות השכלה שונים ומגוונים, במסגרת קורסי ייעוץ ארגוני לנשים בלבד.

ניתן להזמין הרצאה קיימת, או לבנות הרצאה / סדנא שמותאמת אישית לגוף המזמין. כמו כן, ניתן לשלב בהרצאה גם 'נגיעות סדנאיות' להעברת ידע מהאקדמיה ומהשטח.

נושאי ההרצאות הינם מגוונים, להלן רשימה חלקית:

אדוה פאר - אחרת - ייעוץ ארגוני בגישה שונה לחלוטין

1. הרצאה להנעת עובדים

מהי מוטיבציה? כיצד היא מפעילה אותנו בחיים המקצועיים ובעבודה שלנו? מהו הקשר בין המוטיבציה של העובדים לבין שיפור הארגון ואף קיומו? בהרצאה זו נלמד נושאים אלה ואחרים, וכן ננסה להבין מהם צרכיו של העובד וכיצד ניתן ליצור עובדים אפקטיביים ובעלי מוטיבציה גבוהה בעבודה.

לפרטים והזמנת ההרצאה

2. הרצאה על ניהול קונפליקטים

כל אחד מאיתנו נתקל בקונפליקטים שונים בכל יום ובכל מקום. על מנת להתמודד נכון עם הדילמות והקונפליקטים שלנו, ראשית עלינו להבין מהיכן הם נובעים. על מנת לפתור אותם עלינו להכיר את הכלים לנהל אותם כראוי. בהרצאה זו נלמד כיצד להתמודד טוב יותר עם הקונפליקטים האישיים והמקצועיים שלנו.

לפרטים והזמנת ההרצאה

הרצאה על כניסה לתפקידי ניהול - אדוה פאר, אחרת

3. הרצאה על כניסה לתפקידי ניהול

חיי חברה הם דינמיים ומשתנים ללא הפסק, ושינויים בכח האדם הם עניין שבשגרה. אך כניסה לתפקיד ניהולי מצריכה הכנה ולמידה מכל עובד, והרצאה זו מסייעת בהתמודדות עם תפקידים חדשים, שינויים ניהוליים והכשרת מנהלים חדשים.

לפרטים והזמנת ההרצאה

הרצאה על פוליטיקה ארגונית - אדוה פאר, אחרת

4. הרצאה על פוליטיקה ארגונית

בכל ארגון קיימת פוליטיקה ארגונית, וארגון שיידע לרתום אותה למטרותיו ייצא נשכר פי כמה. בהרצאה זו נלמד מהי פוליטיקה ארגונית, מהם מאפייניה, מהם יתרונותיה וחסרונותיה, כיצד נוכל לרתום אותה לטובת הארגון וממה עלינו להיזהר.

לפרטים והזמנת ההרצאה

הרצאה על ניהול ישיבות צוות - אדוה פאר, אחרת

5. הרצאה על ניהול ישיבות צוות

ישיבות צוות הן כלי חשוב והכרחי בכל ארגון. הן מתרחשות באופן יומיומי ומסייעות לקידום פרוייקטים ומשימות, אך לעיתים הן מבזבזות זמן, מעיקות ודווקא עוצרות את הארגון. בהרצאה נבחן את עניין הישיבות בארגון, נבין מהי חשיבותן ואילו מטרות הן משרתות, ונראה כיצד ניתן להשתמש בהן כראוי ולקדם את הארגון בעזרתן.

לפרטים והזמנת ההרצאה

6. הרצאה על תרבות ארגונית

התרבות הארגונית היא סך הדברים שקורים בארגון – הנחיות, הרגלים, שיטות עבודה, התנהלות פורמלית ולא פורמלית. התרבות הארגונית משפיעה על אופי הארגון ועל התנהלותו, והיא אחד הדברים שהכי קשה לשנות. על כן, יש ללמוד ממה היא נוצרת, מהם מאפייני התרבות הארגונית וכיצד נשתמש בה לשירות הארגון.

לפרטים והזמנת ההרצאה

 

סדנת מוטיבציה של אדוה פאר, מנכ"ל אחרת

7. הרצאה על אבחון ארגוני וניהול תהליכי שינוי

כל שינוי דורש היערכות, בוודאי שינוי ארגוני שמשפיע על עובדים רבים ועל גורמים רבים. בבואנו לעשות שינוי כלשהו בארגון עלינו לבחון את המפה הארגונית ולדעת לקבל החלטות על פיה. כמו כן, עלינו לנהל נכון את תהליך השינוי ולמזער את ההתנגדויות הטבעיות (שכן, כל שינוי מביא עימו התנגדות מסוימת). כיצד מאבחנים מצב קיים ואת החלופות אליו, כיצד נכון לנהל שינוי? כל אלה ועוד בהרצאה מרתקת זו.

לפרטים והזמנת ההרצאה